Home / Uncategorized / Wieczor Gier Online

Wieczor Gier Online

WIECZÓR GIER ONLINE

LINK DO FILMU:

Wieczór gier Online

Bateman i McAdams wcielają się w role Maksa i Annie, którzy spotykają się raz w tygodniu z za znajomymi na wspólne gry i zabawy. Aby nieco podgrzać atmosferę, w czasie jednego z wieczorów charyzmatyczny brat Maksa, Brooks (Chandler), organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami FBI. Kiedy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to jedynie część gry… ale czy na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, by rozwiązać zagadkę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne zasady, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

W reżyserii Jonathana Goldsteina i Johna Francisa Daley (który grał Sama, młodszego brata Lindsay Weir w małym, ale doskonale ukształtowanym serialu telewizyjnym Judy Apatowa, Freaks and Geeks), ta zaskakująco zwinna komedia studyjna typu “slipback” jest dowcipna i spostrzegawcza na temat dynamiki między pary. Rachel McAdams i Jason Bateman to Annie i Max, para mająca obsesję na punkcie gier planszowych, którzy walczą o poczęcie. To cios dla ego Maxa, gdy jego seksowny, bogaty starszy brat Brooks (Kyle Chandler) wślizguje się do miasta w jaskrawej czerwonej korwecie, aby wziąć udział w ich cotygodniowej nocnej grze, a jeszcze gorzej, kiedy postanawia rzucić własną imprezę z morderstwem w akcie kołtuńskiego jeden-upmanship. (“Rywalizacja między rodzeństwem może być bardzo silna”, obumiera lekarz ds. Płodności tej pary).

Na imprezie do drużyny dołączają ukochane z dzieciństwa Michelle (Kylie Bunbury) i Kevin (Lamorne Morris), dobroduszny mięsożerca Ryan (Billy Magnussen) i jego sardoniczna irlandzka randka Sarah (Sharon Horgan), ale nie ich dziwaczny sąsiad Gary (Jesse Plemmons, kradnący serial jako solennego, trzymającego psa policjanta, który marzy o zaproszeniu do grania). Wieczór staje się zabawny i wszystkie gry, kiedy odkrywają, że skomplikowana konfiguracja Brooksa ma realne – i niebezpieczne – konsekwencje. Wizyta w “Eyes Wide Fight Club” i zabawna pogoni za kotem i myszkę w pogoni za jajkiem Fabergé są bardzo zabawne, a McAdams jest w rozkwitnie dobrej formie, jak uparta i ambitna Annie, najwyraźniej mająca kulkę w swojej najgorętszej komicznej roli od kariery tworzenia Mean Girls.

Zapraszamy do obejrzenia filmu Wieczór gier online. Dzięki zarejestrowaniu się będziesz mógł cieszyć się filmami bez ograniczeń. Z pewnością film Wieczór gier online jest jednym z najbardziej interesujących obrazów ostatnich miesięcy. Scenariusz tego filmu to bez wątpienia świetny pomysł na niezły film. Widz od samego początku do końca seansu nie będzie się nudził. Jest to bardzo dobra propozycja, na miłe spędzenie wieczoru z filmem. Zatem zapraszamy do oglądania.

Mapa tagów:

gdzie obejrzeć Wieczór gier z lektorem

Wieczór gier z lektorem online

na jakiej stronie obejrzeć Wieczór gier z lektorem

Wieczór gier premiera

Wieczór gier ONLINE

gdzie oglądać Wieczór gier

Wieczór gier z lektorem online

Wieczór gier z lektorem player

Wieczór gier z lektorem cda

Wieczór gier z lektorem online

wieczór gier cały film online

wieczór gier z lektorem online

wieczór gier premiera online

About Userwp24424dd

Scroll To Top